ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

На Коломийщині функціонує оздоровчо-реабілітаційний центр "Тепло крилатої душі". ФОТО

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко побувала із робочою поїздкою в оздоровчо-реабілітаційному центрі «Тепло крилатої душі» села Ценява Коломийського району.
Посадовиця поспілкувалася із засновницею цього центру Наталею Тарабалкою - матір’ю загиблого Героя України, легендарного пілота Повітряних сил України Степана Тарабалки та обговорила з нею потреби цього центру.
Реабілітаційний центр мати загиблого льотчика відкрила в пам'ять про свого сина-Героя, а необхідне обладнання закупила за державні виплати. Степан Тарабалка був пілотом екстра-класу легендарної 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних сил України, який пілотував на українському МіГ-29, знищив чимало ворожих літаків та загинув під час виконання бойового завдання.
Під час зустрічі йшлося про завершення ремонтних робіт в оздоровчо-реабілітаційному центрі «Тепло крилатої душі», забезпеченням його медичною технікою, меблями та проведення у приміщенні необхідних ремонтних робіт.
«Щоденна підтримка Героїв Збройних сил України та їх родин надзвичайно важлива. А саме така ініціатива, підтримка створених реабілітаційних центрів – це той напрямок, над яким обласна державна (військова) адміністрація працює щодня, залучаючи міжнародних партнерів, органи місцевого самоврядування та волонтерів. Адже щоразу кількість людей, котрі потребуватимуть фахової допомоги у реабілітаційних центрах, на жаль, збільшуватиметься», - зазначила Людмила Сірко.
Посадовиця зауважувала, що саме тоді, коли рідні загиблих воїнів відкривають такі реабілітаційні центри та об’єднують навколо себе однодумців – це демонструє силу духу українців, які, незважаючи на втрату рідних людей, продовжують допомагати іншим родинам та військовослужбовцям, яким необхідна підтримка.