Першу в Україні Алею ненародженої дитини посадили на Прикарпатті. ФОТО

7 листопада, в рамках чергової хвилі Всеукраїнської акції  “Посади дерево миру”, в Погоні Тисменицького району було висаджено першу в історії України алею ненародженої дитини.

Розпочався захід зі спільної молитви – Молебню до Пресвятої Богородиці, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин) у співслужінні з головами вищезазначених Комісій, екореферентів, медичних капеланів та вірян, повідомляє Архієпархія Української греко-католицької церкви, пише Дзеркало медіа.

В особливіший спосіб присутні просили Небесного Отця про відновлення миру людини з Богом, а також примирення із дітьми, які були втрачені до народження.

Після спільної молитви матері та батьки, які пережили втрату ненародженої дитини, разом з душпастирями висадили алею з 15 дерев сумаху пухнастого (оцтове дерево).

В свою чергу о. Руслан П’яста – голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я зазначив, що практика висадки Алей ненароджених дітей є широко поширеною в США та Італії і є допоміжним засобом у душпастирському супроводі осіб, котрі стали на шлях зцілення від ран, що залишаються на людській душі внаслідок пережиття психотравмуючої події – втрати ненародженої дитини.

 

Читайте також: Українська греко-католицька церква ініціює висадку “Алеї ненародженої дитини”. АНОНС