Перед ратушею у Коломиї відбулося яскраве Свято морозива. ФОТОРЕПОРТАЖ

Майже увесь день на головній площі міста перед ратушею лунала танцювальна музика й розважалася дітвора. Розважалася разом зі своїми мамами-татами й без, – залежно від віку. Святкову шоу-програму влаштувала для коломиян житомирська компанія “Рудь” – найбільший виробник морозива в Україні (ПАТ “Житомирський маслозавод”).

Спочатку – кілька слів про саму компанію, оскільки вона є лідером ринку морозива України.

“Рудь” – перший виробник морозива в Україні, який пройшов аудит Єврокомісії щодо постачання продукції у країни Євросоюзу.

Про потужність виробництва говорять показники: майже 150 тонн морозива за добу готові до реалізації у нашій країні й за кордоном.

Свято морозива – родинне свято, яке компанія проводить по всій Україні понад десять років.

Щодо проведення свята в Коломиї, то можна сказати, що майже вся центральна площа перетворилася в казково-ігрове містечко. Активні пізнавальні розваги, майстер-класи, конкурси, дарунки переможцям – основне дійство. Конкурс мрійників, конкурс на цікаві пізнання звірят і їхніх звичок, танцювальні конкурси. Тут уже такі пішли вихиляси під гарячу латиноамериканську музику, що батьки захоплено спостерігали за прихованими талантами своїх чад!

На Святі морозива навіть ходила своя “валюта” – так звані рудики, заробивши які можна витрачати їх на сувеніри та атракціони.

– Свято морозива, це соціальний проект, – розповідає президент компанії “Рудь” Петро Рудь. – Традиційно ми приділяємо найбільшу увагу родинному спілкуванню та творчому розвитку дітей. Тому щороку намагаємося віднайти якісь нові цікавинки. Це стосується і формату самого заходу, й, найголовніше, нашої продукції. Не змінюється лише найвища якість продукції. Можете переконатися самі.

На правах реклами