ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Знайомтесь, ТРЦ "Прут". "Раківчицькі ковбаси"

"Прут" - один із найбільших торгівельно-розважальних центрів Прикарпаття. На його відкриття коломияни чекали вже давно й от уже відчинив свої двері для покупців перший магазин.

Журналісти "Дзеркала медіа" поступово знайомитимуть читачів із закладами, що знаходитимуться в ТРЦ "Прут". Перший з них – "Раківчицькі ковбаси" - один із найбільших виробників ковбасних виробів у Івано-Франківській області.

М’ясопереробний цех "ТМ Раківчицькі ковбаси" спеціалізується на виробництві ковбасних виробів. Магазин здійснює продаж:

· свіжого м’яса;

· ковбасних виробів в асортименті;

· м’яса птиці власного виробництва;

· великий асортимент м’яса для барбекю: стейки, ребера, шашлики та ковбаски для гриля;

· варених виробів для дітей.

Курчат-бройлерів, із м’яса яких виготовляють ковбаси та продають свіже м’ясо, вирощують на власній птахофабриці. Окрім того, підприємство має власний комбікормовий завод. https://youtu.be/vCqBYpeIc4g

Виробник запевняє: продукція відповідає суворим нормам якості та безпеки, має бездоганні смакові властивості та збалансований склад.

Продукти від "ТМ Раківчицькі ковбаси" — це смак та задоволення в будні і до свята, це - відмінна якість та можливість тішити себе і своїх рідних смачними й корисними стравами. Тепер придбати смачні, ароматні, поживні та ситні м’ясні й ковбасні вироби в самому центрі міста.

Читайте також: Понад 150 бутиків розташовано в найбільшому ТРЦ "Прут" в Коломиї. ВІДЕО