ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Зміни щодо роботи в умовах карантину і терміну дії сертифікатів вакцинації — Кабмін

Кабінет Міністрів внесе зміни до постанови про адаптивний карантин, якими, зокрема, скоротить термін дії жовтого COVID-сертифіката до 30 днів із 120. Про це під час засідання Уряду сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.


«Ми повинні готуватися до можливого повторного зростання випадків COVID-19. Тому МОЗ пропонує внести зміни в постанову про карантин № 1236. Зміни стосуються правил у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки», — сказав Ляшко.


Крім того, підкреслив Ляшко, змінюється термін дії жовтого COVID-сертифіката, який свідчив про проведення першого щеплення проти коронавірусу.


«Він буде становити 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів», — сказав Ляшко.


Зараз у «жовтій» карантинній зоні школа може працювати, лише якщо мінімум 80 % її працівників вакцинувалися хоча б однією дозою. Для очної роботи школи після першої дози вакцини працівники будуть зобов’язані отримати наступну не пізніше ніж за місяць.


Крім того, міністр охорони здоров’я повідомив, що передбачається, що в «жовтій» зоні для роботи закладів потрібен буде повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів. Чи стосуватиметься це шкіл — Ляшко не уточнив.