ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З’їзд Вівтарних і Марійських дружин Коломийської єпархії відбувся у Товмачику. ФОТО

15 червня у Товмачику відбувся ІІІ єпархіальний з’їзд Вівтарних та Марійських дружин. Хлопці та дівчата зібрались біля Богородичної святині та цілющого джерела, щоб помолитись та провести час разом.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Василій (Івасюк) у співслужінні протопресвітера Печеніжинського о. Юрія Максим’юка та духовенства єпархії, повідомляє прес-служба єпархії.

Звертаючись до учасників з’їзду Преосвященний владика розповів повчальну притчу про двох юнаків з різним світобаченням.

 Кожен з них прямував до одного і того ж міста. По дорозі вони зустріли старця, в якого запитали про те, які люди тут живуть. Обом він відповів так само, як вони відгукувались про своє оточення: першому про злих, егоїстичних людей, другому про добрих і приязних. 

Під час цих розмов був присутній один чоловік, що напував своїх верблюдів. Коли юнаки пішли, він звернувся до старшого з докором: “Як ти можеш так кидати слова на вітер? Ти ж дав дві різних відповіді на одне запитання!”

На що мудрець спокійно відказав: “Яке у людини оточення – така ж людина”.

 Тоді купець відповів старшому: “Так, ти маєш рацію, питання були однакові, але люди були різні”.

Цією притчею єпископ закликав молодь не тільки думати про те, як вони відгукуються один про одного, але й задуматись про оточення, в якому вони перебувають.

Після богослужіння відповідальний за Вівтарні та Марійські дружини у Коломийській єпархії о. Ярослав Врублевський зачитав подячні грамоти адміністратору храму  Товмачика о. Романові Скрипнюку, голові Комісії у справах молоді бр. Августину Векляку ЧСВВ, та аніматорам за допомогу в проведенні заходу.

Ще одну повчальну науку в часі з’їзду виголосив о. Роман Скрипнюк, який закликав молодь бути гідними тих спільнот, до яких вони належать. Окрім того, програма заходу була насичена розважальними іграми та бансами, які проводили члени Комісії у справах молоді.

На завершення біля джерела відбувся Молебінь до Богородиці. Відтак владика Василій поблагословив всіх присутніх через окроплення свяченої води.

В пам’ять про цей день діти висадили дерева на подвір’ї храму. Таку ідею організатори з’їзду перейняли і продовжили від вінницьких школярів, які замість кульок в небо на останньому дзвонику висадили саджанці дерев.

Джерело: прес-служба єпархії