ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Завод "ПРУТ" у Коломиї придбала фірма "Ільчігор і Ко" за 17,5 мільйонів гривень

У Коломиї шляхом продажу на аукціоні приватизували єдиний майновий комплекс ДП "Коломийський експериментальний завод програмованих радіоелектронних учбових терміналів "ПРУТ".

Приміщення зараз перебуває у занедбаному стані, але вартісне своїм розташування у самому центрі міста - напроти першої школи.

Земельна ділянка площею майже 2 гектари.

Аукціон з продажу заводу "ПРУТ" проводився в електронній формі 16 травня цього року, повідомляє "Дзеркало Коломиї".

Торги проводилися чотири рази, бо в попередні рази ніхто не виявляв бажання придбати цей об'єкт приватизації.

Цього разу в аукціоні взяли участь три учасники, переможцем аукціону визначено приватне підприємство "Ільчігор і Ко".

Ціна продажу об’єкта - 17,56 млн гривень. 

Окрім того, на заводі "ПРУТ" існує кредиторська заборгованість по виплаті заробітної плати та податках, а також перед кредиторами в сумі 3 млн. грн.  Частково - в сумі 1,5 млн. грн. "Ільчігор і Ко" уже погасило цю заборгованість.

Засновниками "Ільчігор і Ко" є коломияни Ігор Ільчишин та Віталій Сарафин, киянка Наталія Палійчук та лучанин Сергій Голіков.

Ігор Ільчишин є депутатом Коломийської міськради. Сергій Голіков є власником мережі супермаркетів "555" та "Колібріс".

Як повідомили у коментарі на підприємстві, зараз проводиться інвентаризація майна, визначаються обсяги ремонтних робіт, бо частина приміщень знаходяться в досить плачевному стані.  Згодом планується розробка інвестиційного проекту.  

Довідка. Коломийський експериментальний завод "ПРУТ" є державним підприємством у відомстві Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Саме цей потужний гігант займався виготовленням сучасних засобів навчання, лабораторних та демонстраційних приладів, обладнанням для кабінетів хімії, фізики, комп’ютерних класів, гуртожитків, їдалень тощо.