ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Заходи в Коломийській ОТГ для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Заходи в Коломийській міській ОТГ для запобігання поширенню на території громади коронавірусу COVID-19

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови

м. Коломия від 12.03.2020р. № 83-р

Про запобігання поширенню на території Коломийської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

На виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», рішення позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.03.2020 року протокол №5, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та з метою запобігання поширенню на території Коломийської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19:

1. Управлінню освіти міської ради (Любомир Бордун), відділу молоді та спорту міської ради (Володимир Колесник), департаменту соціальної політики міської ради (Людмила Яремчук), управлінню культури міської ради (Уляна Мандрусяк), Єдиному центру надання реабілітаційних та соціальних послуг м.Коломиї (Ірина Трачук) відповідно до компетенції:

1.1 призупинити освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Коломийської міської об’єднаної територіальної громади з 12 березня по 3 квітня 2020 року включно.

1.2. забезпечити організацію роботи у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, закладах культури та спорту, соціального захисту під час призупинення освітнього процесу у порядку визначеному чинним законодавством.

1.3. внести корективи до навчальних планів освітніх програм закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих закладів освіти (мистецькі, спортивні школи, тощо) з врахуванням рекомендацій Міністерства освіти та науки України;

1.4. організувати навчання з використанням можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів, тощо;

1.5. забезпечити вхідний санітарний контроль у приміщеннях дитячих, спортивних, соціальних, культурних та спеціалізованих закладів, тощо.

1.6. вжити заходів щодо перенесення запланованих групових поїздок та відряджень дітей та молоді за кордон;

1.7. посилити дезінфекційний режим приміщень (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів);

1.8. звернутися з рекомендацією до голів релігійних установ щодо обмеження проведення релігійних заходів масового характеру на території Коломийської об’єднаної територіальної громади;

1.9. забезпечити контроль за людьми похилого віку та людей з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставку продуктів харчування, ліків, тощо додому.

2. Директору комунального некомерційного підприємства Коломийської міської ради «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Марія Буртик):

2.1. забезпечити готовність закладу до прийому та ізоляції хворих на коронавірус Covid-19;

2.2. передбачити достатній запас медикаментів, дезінфікуючих середників та засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій та закладів незалежно від форми власності:

3.1. Забезпечити виконання заходів визначених рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ( протокол від 11 березня 2020 року №5);

3.2. Обмежити проведення з 12 березня по 3 квітня 2020 року включно всіх культурних, спортивних, розважальних та інших масових заходів на території Коломийської міської об’єднаної територіальної громади, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

3.3. Забезпечити здійснення протиепідемічних заходів та посилити дезінфекційні заходи;

3.4. Забезпечити недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.

4. Відділу інформаційної політики міської ради (Наталія Сандецька) опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті Коломийської міської ради та довести до відома засобів масової інформації.

5. Організацію виконання розпорядження доручити відділу з питань цивільного захисту міської ради (Олександр Кротюк).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Романа Остяка.

Секретар міської ради Олег Романюк

ДЖЕРЕЛО: Коломийська міська рада