ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

За 5 місяців на Коломийщині сталося 20 ДТП - четверо людей загинуло

З 18 травня по 30 червня 2020 року у Коломиї та  районі поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів щодо зниження аварійності на дорогах.


Заходи мають привернути увагу суспільства до надскладної ситуації з безпекою дорожнього руху. Дорожньо-транспортний травматизм залишається однією з найактуальніших проблем як в місті та районі, так і в області, повідомляє Коломийський відділ поліції.


Відповідно до статистики за 5 місяців в  Коломиї та Коломийському районі трапилося 20 ДТП, у яких постраждали люди, четверо загинуло.


Основною метою проведення таких профілактичних заходів – реалізація довгострокових скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху задля зменшення рівня аварійності.


З урахуванням результатів аналізу стану аварійності, встановлено місця концентрації дорожньо-транспортних пригод та наближено роботу патрулів до аварійно-небезпечних ділянок доріг, а саме це дорога державного значення Н-10 із сполученням Стрий-Чернівці-Мамалига, в населеному пункті смт. Отинія, об’їзна м. Коломия.


Аналізуючи ДТП за часом скоєння, слід відмітити пік аварійності, що припадає на світловий час доби, а саме з 08.00-10.00, 16.00-18.00


Основними причинами скоєння ДТП у місті Коломиї та Коломийському районі є:
- виїзд на смугу зустрічного руху;
- недотримання безпечної швидкості;
- порушення правил обгону.


"Слід зауважити, що зменшення аварійності на дорогах має стати пріоритетом для кожного, а не лише водіїв.


Дбайте про безпеку! Дотримуйтесь правил дорожнього руху!" - зазначають поліцейські.


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.