ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

З вересня у Коломиї учням ставитимуть оцінки в смартфонах, а вчителі перейдуть на електронні журнали. ВІДЕО

З першого вересня коломийські школи перейдуть на електронні журнали: прогуляв школу, чи отримав двійку - батьки отримали сповіщення на телефон.

Таку можливість коломийським учням, батькам та вчителям подарує додаток «Моя школа» вже у вересні цього року, інформує Коломийська міська рада, пише Дзеркало медіа.

Спочатку програму представили в управлінні освіти Коломиї, потім директорам шкіл. Всі погодилися на впровадження новинки.

2 квітня начальник управління освіти Коломиї Любомир Бордун підписав відповідні фінансові зобов’язання із представниками литовської компанії «Nevda». Користування сервісом коштуватиме 10 грн. на місяць за кожного учня. У коломийських школах налічується близько 7000 учнів, тож виходить 630 тис. грн. на рік.

На початку березня в ратуші литовська компанія NEVDA запропонувала для ознайомлення педагогам інноваційний проект «Моя школа». У проекті для школярів створено електронну систему оцінок, розкладу та відвідування.

Програма, як стверджують литовські фахівці, безпечна у використанні, перекладена на українську мову, адаптована до українських законів і доступна кожному, хто має браузер. До слова, NEVDA репрезентує свою програму у кількох областях України.

«Сервіс дозволяє відмовитися, - каже міський голова Ігор Слюзар, - від гори паперової документації: журнали, щоденники, плани-конспекти уроків, оголошення, табелі та інша шкільна документація. До того ж це дозволить батькам краще моніторити успішність і відвідуваність дітей. Звісно, є вчителі, які не користуються смартфонами і не мають робочого ПК. Для них плануємо закупити планшети».

Любомир Бордун також вбачає у додатку «Моя школа» нові можливості для міської освіти: легка й зручна аналітика для керівників навчальних закладів, самого управління освіти, прозоре оцінювання, частковий перехід на електронний документообіг. До слова, це був не єдиний варіант, який розглядали в управлінні освіти для впровадження у коломийських школах. Проте інші мали проблеми із захистом персональних даних або ж суттєво вищу ціну.

У західному регіоні Коломия першою підписала угоду з компанією «NEVDA».