ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"З приходом "Леоні" у Коломиї з'явилася альтернатива заробітчанству за кордоном", - Слюзар на відкритті нового заводу

Як повідомлялося, сьогодні у  Коломиї стартує відкриття німецького заводу Leoni - найбільшої інвестиції у місті за роки незалежності.

"Відколи в Коломию зайшло Leoni, з'явилася альтернатива виїзду на заробітки", - сказав на прес-конференції з нагоди відкриття заводу міський голова Ігор Слюзар, пише Дзеркало Коломиї.

"Друга проблема, яку вирішив інвестор, - це те, що Коломия стала ще й дотаційним містом, тобто від держави отримує дотацію".

"Також Leoni стане основним платником податків у Коломиї. А це додатковий ресурс, щоб покращувати інфраструктуру міста: ремонт шкіл, садків, доріг".


 "Підтримали бюджет міста, за останній місяць півтора мільйона гривень, включаючи зарплату працівників, які вже прийняті на роботу. Ви знаєте, що Leoni є соціально-відповідальна фірма. З досвіду, що люди, які вчаться працювати, отримують зарплату, причому заробляють достойно, на рівні середньої зарплати в Коломиї".

"Фірма, не починаючи виробництво та не отримуючи прибутків на території Коломиї, бере участь у соціальних проектах міста протягом останнього року. Рік назад проект з будівництва великого дитячого майданчика на центральному озері міста. Це й участь практично у половині всіх молодіжних та дитячих акціях, які входять у громадські організації на території міста".

"Протягом останніх двох місяців фірма Leoni виступила спонсором нашої футбольної команди, яка бере участь у Чемпіонаті України серед аматорів".

"Найбільше я хотів би похвалити в присутності голови ради директорів Leoni його підлеглих, за великий професіоналізм, розуміння справи, цілеспрямованість у досягненні тієї мети, яку їм поставили.

Вітаю з цією подією – це справді для Коломиї вирішальна подія.

Тому, ми дякуємо вам і сподіваємося, що всі ваші плани збудуться.

Високих вам прибутків, а нам – більше робочих місць", - зазначив Ігор Слюзар.