ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З понеділка Коломия - у "червоній" зоні: що заборонено

З 00:00 годин 24 серпня 2020 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в місті Коломиї.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 залишається в сільських населених пунктах Коломийської об’єднаної територіальної громади (с.Воскресинці, с.Шепарівці, с.Іванівці, с.Товмачик, с.Саджавка), повідомляє пресслужба міської ради.

Відповідно до Протоколу позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 серпня 2020 року, комісія вирішила:

1. Установити з 00:00 годин 24 серпня 2020 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в місті Коломиї.

2. Залишити «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в сільських населених пунктах Коломийської об’єднаної територіальної громади (с.Воскресинці, с.Шепарівці, с.Іванівці, с.Товмачик, с.Саджавка) відповідно до протоколу позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 серпня 2020 року № 32.

3. Відповідно до протоколу позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 серпня 2020 року № 32 додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, на території міста Коломиї забороняються:
1) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському сполученні,

крім перевезення:

легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;

службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

Примітка: посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного, міжобласного та міжнародного сполучення;
Транспорту приміського, міжміського, внутрішньообласного, міжобласного та міжнародного сполучення забороняються зупинки на території міста Коломиї, крім автовокзалу по вул.Антоненка-Давидовича,15;

2) відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

3) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, крім торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та літніх майданчиків;

4) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.
Термін: на період карантину.

3. Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (Андрій Тимків), Коломийському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області (Михайло Микитюк) забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, відповідно до п.п.1, 2, 3, 4 даного протоколу.
Термін: до стабілізації епідситуації.

4. Відділу інформаційної політики міської ради (Наталія Сандецька), відділу з питань цивільного захисту міської ради (Олександр Кротюк) Коломийському міськрайонному відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (Павло Хоміцький), Коломийському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області (Михайло Микитюк), Коломийській міськрайонній філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Іван Ковальчук) залучити засоби масової інформації для проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового виконання вимог протоколу № 32 позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 15 серпня 2020 року і даного протоколу.
Термін: до стабілізації епідситуації.

Всі обмеження та умови тут: http://kolrada.gov.ua/about/info/advertisements/…