ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З клітки на волю. Як прикарпатський ведмідь живе на Хмельниччині

Раніше жив у клітці, а сьогодні звикає до життя у дикій природі - така історія прикарпатського ведмедя Яника, який почав мешкати в реабілітаційному центр "Парк хижаків "Арден", що на Хмельниччині.


Про це журналістам Суспільного Карпати розповів заступник директора Галицького національного природного парку та виконувач обов’язків директора з розвитку "Ардену" Володимир Бучко.
Раніше Яник жив у Хриплині, що поблизу Івано-Франківська. Ведмедя запхали в клітку."Там мав бути приватний зоопарк, але не склалося, його не відкрили. Деяких тварин порозбирали, залишився один ведмідь, і ми його забрали в реабілітаційний центр "Парк хижаків "Арден", - розповідає Володимир Бучко.З клітки на волю. Як прикарпатський ведмідь живе на ХмельниччиніРеабілітаційний центр "Парк хижаків Арден"

На Хмельниччині Яника оглянули, вилікували зуби, прочіпували та вакцинували."Тепер він буде жити у новому центрі, який буде найбільшим в Україні для диких тварин. Його площа – 32 гектари. Поки що Яник - один житель з Прикарпаття", - додав Володимир Бучко.З клітки на волю. Як прикарпатський ведмідь живе на ХмельниччиніРеабілітаційний центр "Парк хижаків Арден"

Нагадаємо, на Хмельниччині в реабілітаційному центрі "Парк хижаків "Арден" прикарпатські та закарпатські ветеринари лікують ведмедів. У цьому парку планують оселити приблизно 30 ведмедів, а також - зграї вовків. Зараз тут мешкає п’ять ведмедів і три лисички. Вже незабаром засновники парку планують його офіційне відкриття.