ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

З ініціативи Президента медичним закладам у регіонах передано ще 20 автомобілів швидкої допомоги

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у День безпеки пацієнтів, 17 вересня, обласним медичним закладам передали ще 20 автомобілів швидкої допомоги, придбаних Фондом Ріната Ахметова.

У заході, що відбувся на площі біля Верховної Ради України, взяв участь заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, інформує ІФ ОДА.

Сьогодні було передано 14 автомобілів типу «С». Загалом планується передати 22 такі спецавтівки. Провідні обласні дитячі заклади разом із системою екстреної медичної допомоги країни отримають таку допомогу вперше. Це дасть їм можливість транспортувати у спеціальних інкубаторах новонароджених діток, які потребують допомоги лікарів.

Також передані 3 автомобілі швидкої медичної допомоги типу «В» для обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і 3 унікальні автівки типу «А» на базі позашляховика Toyota land Cruiser для обслуговування мешканців сіл. Зазначимо, що досі в Україні досвіду збирання та комплектації такого санітарного транспорту не було.

Загалом з липня 2019 року в регіони вже передано 77 автомобілів. Працюючи на цих сучасних машинах, оснащених усім необхідним для порятунку людей, бригади екстреної медичної допомоги вчасно та якісно обслуговують громадян. 

Президент України Володимир Зеленський подякував медичним працівникам, які щоденно рятують життя та захищають здоров’я наших співвітчизників: «Ми цінуємо вашу працю, дякуємо вам за неї, бажаємо здоров’я й добробуту вам та вашим родинам».

Довідка. День безпеки пацієнтів українські медики та громадяни відзначатимуть разом зі світовою спільнотою 17 вересня. Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 4 вересня. Всесвітня організація охорони здоров’я закликає уряди визнавати безпеку пацієнтів пріоритетною умовою у політиці та програмах охорони здоров’я.