ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Як законно розмістити вивіску: покрокова інструкція для коломиян

З ініціативи міського голови Богдана Станіславського, Муніципальна інспекція проводить перевірку законності розміщення вивісок. Ці заходи покликані привести вигляд фасадів будинків до функціонального та естетичного порядку.


З 2016 року в нашій громаді діє чітко визначений Порядок встановлення вивісок у Коломиї. Тому, якщо ви хочете законно розмістити свою рекламну конструкцію, або ж узаконити її, необхідно, щоб вона відповідала вимогам, прописаним у порядку, інформує пресслужба міської ради.


"Наразі закликаємо власників вивісок, які не здійснили законного погодження встановлення конструкції, зробити це зараз. Фахівці відділу архітектури та містобудування Коломийської міської ради готові допомогти вам в цьому" - наголошують у міській раді.


Для того, щоб перевірити відповідність вже встановленої вивіски до вимог її розміщення, надсилайте фото конструкції із зазначенням адреси на електронну пошту: uprarchitektyru@gmail.com, або заповніть ЦЮ форму. Розгляд заявки триватиме до 5 днів.


Якщо вивіска відповідає затвердженим вимогам, необхідно подати до ЦНАПу заяву. До неї потрібно додати наступні документи:


· Копія документа, що посвідчує право власності (оренди) приміщення, у якому здійснюється господарська діяльність;


· Свідоцтво про надання правової охорони в Україні власним товарним знакам, знакам обслуговування, логотипам (у разі їх використання на вивісці);


· Проєкт вивіски, який повинен визначати основні характеристики вивіски (розміри, матеріали, виконання тощо) та обґрунтування її пропорційність до будівлі, на якій вона встановлюється.


Зверніть окрему увагу на проєкт вивіски. Він повинен містити наступне:


· Кольорової світлини (фотофіксації) усього фасаду будівлі зі всіма наявними на ньому вивісками, а також фотофіксацію частини фасаду належних суб`єкту господарювання приміщень, на якому планується розташування вивіски.


· Комп`ютерного (графічного) макету місця розташування з архітектурною прив`язкою вивіски до фасаду будівлі (візуалізації).


· Ескізу вивіски (М 1:10, 1:20) з основними розмірами, вузлами кріплення, даними про матеріали, з яких виготовлятиметься вивіска, та її підсвічення.


· Деталей шрифтів, логотипів, емблем, гербів, текстів та зображуваних елементів.


· Погодження відповідного органу охорони культурної спадщини (у випадках розміщення вивіски в межах історичного ареалу , на об`єктах культурної спадщини – пам`ятках архітектури).


Зразок проєкту ви можете завантажити ТУТ.


Всі документи подаються у трьох примірниках. За достовірність наданої інформації відповідальність несе заявник. Процедура погодження поданих проектів вивісок відбувається впродовж 5 (п`яти) робочих днів (з дати отримання документів управлінням надання адміністративних послуг Коломийської міської ради).До теми: У Коломиї демонтують незаконні рекламні конструкції


У Рівному знесуть майже сто незаконних споруд


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.