ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Як у Ковалівці сортують сміття і заробляють на цьому гроші. ФОТО

Як повідомляли, у школі Ковалівки запрацював проект з сортування та вивозу сміття. Фонд "Покуття", засновником якого є наш краянин Андрій Іванчук, підтримав ініціативу школярів і подарував їм контейнери для роздільного сортування сміття.

Днями учні показали, що на сортуванні можна заробляти. Про це вони повідомили на сторінці у Facebook Ковалівка Без Сміття, пише Дзеркало медіа.

"Вчора ми ПРОДАЛИ своє сміття!!! Вірніше, ми зробили спробу, щоб побачити наскільки прибутково і вигідно це. Так от, пластику (ПЕТ пляшка) в нас назбиралося 75 кг, макулатури - 275 кг, поліетилену(твердого прозорого) - 8 кг, металу - 5 кг.
За це все нам заплатили 850 грн!!!!! Ми продали те, що могло згоріти за кілька хвилин за 850 гривень! Ми закликаємо всіх: сортуйте своє сміття і заробляйте гроші!!!! Це вигідно!!! Це зручно!!! Це приємно!", - йдеться у дописі.


Школярі нагадують: "Якщо ви не маєте часу займатися здачею свого сміття, а хочете зберегти екологію і до того ж зробити благодійний внесок школі, несіть своє сміття до нас. Ми приймаємо сортоване сміття в школі кожного дня.


Приймаємо:
1. Пластикові пляшки будь-якого кольору;
2. Пластмасові речі, які не містять металічних деталей (іграшки, меблі, пляшки, коробки від миючих засобів...);
3. Метал;
4. Скло;
5. Поліетилен твердий, безбарвний (будівельний або яким обгортають блоки з водою), тобто той, який не шелестить;
6. Макулатуру (папір будь-який)".
Читайте також: Фонд “Покуття” розпочинає масштабний проект з сортування сміття у Коломиї та районі. ВІДЕО