У Коломиї репрезентували книжку-альбом "Автентичні страви Коломийщини". Ця збірка кулінарних шедеврів вперше була презентована на фестивалі "Смачний Спас".
![dsc_3771](http://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2016/09/DSC_3771-1024x684.jpg)
Видання зацікавить усіх, хто хоче дізнатися, як харчувалися наші предки, що варять і печуть по наших селах та що смачного й оригінального подають у наших ресторанах і кафейках, пише
"Дзеркало Коломиї".
![dsc_3793](http://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2016/09/DSC_3793-1024x684.jpg)
Керівник авторського колективу –
Людмила Федор, автор текстів і упорядник –
Наталка Тарновецька, редактор –
Микола Савчук.
![dsc_3782](http://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2016/09/DSC_3782-1024x684.jpg)
Кольорова книжка-альбом відкривається вступною статтею Наталки Тарновецької. Кулінарні рецепти поділені за розділами "Святкові та обрядові страви", "Перші страви", "Другі страви", "Солодкі страви, напої", "З меню закладів харчування". Вкінці подано короткий словничок.
![dsc_3798](http://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2016/09/DSC_3798-1024x684.jpg)
Особливістю видання є відтворення справжніх назв страв нашої Коломийщини з наголосами, способів їхнього приготування і місцевої харчової термінології.
"Важливо, щоб молоді господині спробували щось приготувати з цих автентичних страв. Можна робити, так би мовити, вечори традиційної кухні Коломийщини, і цим самим відроджувати місцеву кулінарію. Ця книжка може мати приємних шлейф різних нових ідей, багато можуть почерпнути коломийські заклади харчування", - вважає
Микола Савчук.
![dsc_3809](http://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2016/09/DSC_3809-1024x684.jpg)
У роботі над цим подарунковим кольоровим виданням брав участь великий колектив бібліотекарів Коломийщини, а також носії кулінарних рецептів. На обкладинці та у книжці використано роботи коломийської художниці
Наталки Захарчук, фото –
Василя Іваночка.
![dsc_3800](http://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2016/09/DSC_3800-1024x684.jpg)
Виданню книжки посприяла Коломийська районна рада та Коломийська райдержадміністрація.
![dsc_3795](http://dzerkalo.media/wp-content/uploads/2016/09/DSC_3795-1024x684.jpg)
Наклад – 1000 примірників, обсяг – 108 сторінок.
Фото: Олександра Олійник-Щербакова