ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Впродовж двох тижнів про перехід до Коломийської єпархії УПЦ КП заявили 20 парафій УАПЦ

Як повідомляли, минулого тижня прохання про перехід від УАПЦ до Української Православної Церкви Київського Патріархату подали 11 парафій Коломийського району.

Ще 8 парафій УАПЦ приєдналися до Коломийської єпархії УПЦ КП в понеділок, 1 серпня.

А наступного дня - про перехід заявила парафія Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Молодятин.

Священики з церковними громадами провели збори у своїх Храмах та на основі протоколів, засвідчених представниками органів місцевого самоврядування, подали прохання Преосвященному Єпископу Юліану про прийняття їх до кліру, а громади – до складу Коломийської Єпархії.

“Об’єднавчі процеси, які мали місце в 2000-2001 рр., 2005 р., 2011 р. та 2015 р., закінчувались невдачею через небажання єпископату УАПЦ об’єднуватись. Усвідомлюючи важливий історичний момент і значення об’єднання для єдності Української Держави та вболіваючи за долю Помісної Української Православної Церкви, добра та спасіння ввіреної пастви, духовенство УАПЦ, на основі рішень зборів своїх релігійних громад, засвідчених представниками органів місцевого самоврядування, подали прохання про прийняття їх до кліру Коломийської Єпархії, а громади – до складу даної Єпархії”, – йдеться у повідомленні прес-служби Коломийської єпархії УПЦ КП.