ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

"Вистачить на 10 років": Ігор Слюзар оцінив місткість сміттєзвалища

Гострою для міста Коломиї є проблема сміття та його вивіз. Чи не щодня доводиться чути незадоволення від коломиян, скарги. 

Дзеркало медіа поспілкувалося в і інтерв'ю з мером Ігорем Слюзаром, в якому він розповів, яка зараз ситуація в місті з сміттям в цілому.

"Згідно із законом, послугу по вивозу сміття ми повинні виставляти на конкурс. Його у нашому місті виграла фірма "АVЕ". Нашому комунальному підприємству "Житлоінфоцентр", яке займалося цим раніше, ми навіть заборонили брати участь у конкурсі. Рівень недовіри до нього був дуже великий.

Крім цього раніше люди платили квартплату, куди вже входив вивіз сміття. Тепер кожен будинок окремо платить за цю послугу. Майже півтора місяця це була війна, переговори, збори громадян тощо. На сьогодні вже сформована нова мережа сміттєвих майданчиків і конфлікти всі закриті. Останні місяці у цьому плані вже спокійні", - коментує міський голова.

-Переробки сміття в Україні не буде, поки в Україні не змінять законодавчу базу.

Що стосується нашого смітника, який знаходиться на полігоні, то його вистачить ще на 10 років, тобто є місце ще на 10 років, куди люди зможуть вивозити сміття.

Але потрібно вирішити організаційні питання, якими ми займаємося: є дві будівлі, які обмежуть санітарну зону. З одним приміщенням вирішили питання-власнику надали іншу житлову ділянку. З іншим будинком- ми повинні купити інший будинок і віддати тій людині, яка повинна з потрібної нам  території виселитися", -розповідає Ігор Слюзар.

Детальніше читайте у нашій статті: Відео. Корупція, дороги, вода і самокритика. Ексклюзивне інтерв’ю Ігоря Слюзара для “Дзеркала медіа”

До теми: Читайте також: “З цим станом доріг мені балотуватися поки не можна”. Ігор Слюзар – про що говорив з міністрами, чому пішов Коцюр, за що звільнили Жупанського та мільйони гривень на дороги