ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Виробництво електроенергії на Прикарпатті у січні-жовтні 2018 перевищує рівень відповідного періоду минулого року, - статистика

Енергетика є провідною галуззю промислового комплексу Івано-Франківщини.

На підприємствах даної галузі у січні–жовтні 2018р. було зайнято майже 10 тис. осіб або 23% працюючих у промисловості області. Про це інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області, пише Дзеркало медіа.

Підприємствами енергетичного комплексу у січні–жовтні 2018р. реалізовано промислової продукції на 16,7 млрд.грн, що склало 28,4% загальнообласних обсягів.

В області щорічно генерується 5–6% загальних обсягів виробництва електроенергії в Україні, зокрема тепловими електростанціями – 12–16% її виробництва тепловими станціями держави.

Виробництво електроенергії у січні–жовтні п.р. склало 8,3 млрд.кВт·год або на 8,1% більше, ніж у січні–жовтні 2017р., теплоенергії вироблено і відпущено 990,3 тис.Гкал, що на 26% перевищує рівень відповідного періоду минулого року.

Вагомі обсяги виробництва електроенергії традиційно забезпечують теплові електростанції. Водночас зростає роль електростанцій, що використовують альтернативні джерела енергії (сонячні та гідроелектростанції, установки, які працюють на біогазі тощо), якими у січні–жовтні 2018р. порівняно з відповідним періодом 2017р. виробництво електроенергії збільшено на 28,1%.

У розвиток підприємств енергетичного комплексу протягом січня–вересня п.р. інвестовано 253,9 млн.грн або 13,1% обсягу інвестицій у промисловість, іноземними інвесторами станом на 1 жовтня 2018р. в галузь спрямовано 6 млн.дол США.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників галузі енергетики склала 9856 грн, що майже на третину перевищує середній розмір заробітної плати в економіці області.

Згідно з указом Президента України від 12 листопада 1993 року День енергетика щорічно відзначається 22 грудня.

Читайте такожНа Франківщині смертність перевищує народжуваність, – статистика

Економимо ваш час: підписуйтеся на наш канал у Телеграмі – там публікуємо тільки 2-3 найважливіші новини за день!