ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Відзавтра у Коломиї почнуть штрафувати за рекламу на пішохідних доріжках і тротуарах

Коломийська міська рада нагадує про заборону розташовувати рекламу на пішохідних доріжках, тротуарах, алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів.

Як повідомляє "Дзеркало Коломиї", місцева влада просить до 4 березня прибрати рекламу, встановлену незаконно та обіцяє штрафувати тих, хто цього не зробить.

Відповідно до правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених сесією міської ради ще в 2009 році, заборонено розташовувати рекламу на пішохідних доріжках, тротуарах, алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів. А розміщення реклами на пам’ятках архітектури та історії, у межах зони історичного ареалу, в охоронних межах об’єктів природно-заповідного фонду дозволяється тільки за погодженням з відділом культури і туризму міської ради відповідно до чинного законодавства. При відсутності відповідної документації у міськраді просять прибрати рекламу з вулиці. В разі невиконання рекламні щити буде конфісковано, а на власників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.