ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Від початку введення воєнного стану усі військовослужбовці, крім свого звичайного грошового забезпечення, отримують доплату

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр на свій сторінці у Facebook  розповіла про грошове забезпечення військовослужбовців.


Із початку введення воєнного стану усі військовослужбовці, крім свого звичайного грошового забезпечення, отримують доплату. Або з розрахунку 30 тис. грн на місяць, якщо немає боїв. Або з розрахунку 100 тис. грн на місяць за безпосередню участь у боях.


Кількість днів, проведених у боях, визначається згідно з відповідними бойовими наказами командування.


На підставі документів, які формуються військовими частинами, Міністерство оборони перераховує кошти до частин, які вже безпосередньо нараховують їх нашим воїнам.


Якщо брати травень місяць, то станом на 10 травня Міністерство вже перерахувало 34,5 млрд грн.


Це грошове забезпечення і доплати з розрахунку 30 тис. на місяць. Орієнтовно до 20 травня буде сплачено ще майже 34 млрд грн. Але це вже будуть «бойові» та різні одноразові виплати.


Міністерство оборони України, зазначила Г.Маляр,  уважно відстежує усі сигнали щодо проблем, які виникають під час виплат. Зважаючи, що йдеться про виплати понад 500 тис. осіб, частина з яких безпосередньо у боях, виникають різні обставини, які іноді ускладнюють виплати, але ми на них гнучко реагуємо.


Джерело: Івано-Франківська ОДА


До теми: Війна переходить у нову фазу, - заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр