ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Весняний призов: до війська піде служити 550 прикарпатців

В обласному військовому комісаріаті обговорили особливості весняного призову на строкову військову службу у Збройні сили та інші військові формування України у 2019році.На строкову військову службу в 2019 році у війська будуть направлятись придатні за станом здоров'я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Про це інформують в ІФ ОДА, пише Дзеркало медіа.

З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби весною 2019 року буде направлено 550 призовників.

Протягом березня поточного року проводяться підготовчі заходи, пов’язані з попереднім медичним оглядом, обстеженням, лікуванням та вивченням призовників.

Всі призовники, які будуть призвані під час весняного 2019 року призову, будуть направленні для здобуття кваліфікованої підготовки протягом 2-3 місяців в навчальні центри, після чого будуть розподілені для подальшого проходження військової служби у військових частинах.

Нагадаємо: Стало відомо, коли в Україні стартує весняний призов і кого братимуть в армію