ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Вчені виявили у каві ліки від страшного чоловічого захворювання

Науковці провели ряд експериментів і встановили цілющі компоненти ароматного кавового напою.

Про це інформує видання Znaj.ua.

Дві сполуки, що містяться в каві, можут.

До такого висновку прийшли дослідники з Вищої школи медичних наук Університету Каназави в Японії після того, як протестували ряд сполук кави проти раку простати у мишей.

Зокрема, вони використовували клітини, стійкі до стандартних онкологічних препаратів, таких як кабазитаксел.

Спершу вчені вивчили вплив шести кавових сполук. Потім вони звузили коло до двох: кахвеол ацетат і кафестол. Обидви хімічні речовини є вуглеводнями, які природним чином присутні в арабському кави.

У своїх попередніх експериментах вони показали, що, додаючи кахвеол ацетат і кафестол в клітини раку передміхурової залози в чашку Петрі, клітини росли менш швидкими темпами.

Потім вони протестували два з'єднання ракових клітин простати, пересадивши їх мишам. У випробуваннях брали участь 16 мишей: чотири в якості контрольної групи; чотирьом давали кахвеол ацетату; чотирьом — кафестол, а решта чотирьох — кахвеол ацетат і кафестол.

"Ми виявили, що ацетат кавеола і кафестол пригнічують ріст ракових клітин у мишей, але комбінація, схоже, працює синергічно, приводячи до значно більш повільному зростанню пухлини, ніж у необроблених мишей", — пояснює керівник дослідження Хіроакі Івамото.За словами дослідників ефекти були вражаючі.

Тим не менше, дослідники зберігають упевненість, і вони з нетерпінням чекають результатів дослідження.

Читайте також: Чим шкодить і від чого рятує кава, – дослідження