ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

В Україні зміняться правила техогляду транспортних засобів для того, щоб уникнути фальсифікації протоколів на СТО

З 1 травня влада в Україні  готує 7 кіл пекла усім власникам авто.

В Україні зміниться процедура проходження техогляду, яка повинна зменшити кількість фальсифікацій.

Про все це повідомили в Головному сервісному центрі при Міністерстві внутрішніх справ, пише Дзеркало медіа.

В Україні зміняться правила техогляду транспортних засобів. Влада запевняє, що ці зміни були заплановані для, щоб перейти на європейські норми. Зміни наберуть чинності вже з 1 травня 2019 року.

Відтепер українцям видаватимуть спеціальні мітки з радіочастотною ідентифікацією. Їх потрібно буде приклеїти в правій частині вітрового скла з внутрішньої сторони. Ці мітки можна буде зчитувати за допомогою спеціальних приладів — вони будуть допомагати перевірити чи допущений автомобіль брати участь в дорожньому русі. Всі ті, хто отримав бланк старого протоколу, має право ними користуватися до кінцевого терміну дії.
"Буде простіше гарантувати реальність протоколу. Створюється єдиний реєстр. Цю радіопозначку підробити набагато складніше, ніж просто папір А4. В теорії працівники поліції зможуть за умови наявності технічних пристосувань зчитувати всю інформацію", — розповів юрист Денис Конюшко.

Такі зміни вводять для того, щоб уникнути фальсифікації протоколів на СТО.  У поліції впевнені, що тепер порушників буде значно менше. За планами уряду, Україна до 2020 року повинна перейти на європейські норми техогляду.

Юристи вважають, що нарешті буде створено єдиний реєстр власників транспортних засобів, а також відзначають, що подібні нововведення наближають українське законодавство до європейського.