ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

В Україні вперше засудили чиновника до трьох років ув’язнення за 695%-ву премію самому собі

В Україні суд вперше виніс вирок з реальним терміном ув’язнення за зловживання службовим становищем за обвинуваченням прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.


Київський районний суд Одеси засудив голову Захарівської районної державної адміністрації в Одеській області Дмитра Франчука до трьох років позбавлення волі за те, що він безпідставно виписав собі понад 65 тис. гривень надбавки.

Про це пише НВ з посиланням на САП.


Чиновнику заборонили займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування протягом трьох років та зобов’язали виплатити 65 403,4 гривень на користь позивача.

Прокурори САП встановили, що очільник Захарівської РДА підготував та самостійно підписав лист на ім’я тодішнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі щодо надбавки за інтенсивність праці і виконання особливо важливої роботи.

"Обвинувачений, усвідомлюючи, що надбавки не погоджені у встановленому законному порядку, підписав розпорядження, якими назначив собі надбавки в розмірі 695% від посадового окладу", – додали в САП.