ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Україні оновили розподіл на карантинні зони. Городенківщина й Косівщина - у червоній


В Україні змінили поділ на карантинні зони. Вісім адміністративно-територіальних одиниць через значне поширення COVID-19 віднесено до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Серед них Городенківський та Косівський райони Івано-Франківської області, м. Самбір Львівської області, м. Біляївка Одеської області, м. Дубно, Костопільський та Рівненський райони Рівненської області, Кіцманський район Чернівецької області.Таке рішення прийнято Державною комісією з питань ТЕБ та НС на засіданні 13 серпня. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу за підсумками засідання, повідомляє пресслужба МОЗ.
На основі епідеміологічних даних станом на 12 серпня до переліку регіонів зі значним поширенням COVID-19 відносяться Київ, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області.


«Тобто це ті області, у яких на всій території перевищено показник виявлення нових випадків захворювання - 40 на 100 тисяч населення за 14 днів. На території цих регіонів було визначено різні рівні небезпеки в залежності від епідемічної ситуації», — уточнив Міністр Максим Степанов.


Зокрема, у Львівській області через те, що 5 днів поспіль показник заповненості ліжок становив більше 50 відсотків, був встановлений “помаранчевий рівень”. Київ віднесено до жовтої категорії епідемічної небезпеки за показником захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тисяч населення.


Вся інформація щодо поділу регіонів за рівнем епідеміологічної небезпеки буде розміщена на сайтах МОЗ та Кабінету Міністрів України.


Міністр також нагадав, які обмеження передбачені для червоної зони.


Це, зокрема, заборона громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність торгово-розважальних центрів, кафе, ресторанів, спортзалів, кінотеатрів тощо. Обмеження вступають в дію з 00.00 год. 17 серпня і діятимуть 14 днів.


Пряму мову Максима Степанова дивіться у відео МОЗ.