ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

В Україні оголосили про завершення воєнного стану

26 грудня о 14:00 президент Петро Порошенко заявив про закінчення воєнного стану в Україні.Про це він заявив на засіданні Ради національної безпеки та оборони України, інформує Дзеркало медіа.

"Зараз рівно 14 година, і зараз припиняється воєнний стан. Це моє принципове рішення. Воно ґрунтується на аналізі всіх складових поточної ситуації безпекової в державі, незважаючи на те, що ситуація навколо України не дуже змінилася", - сказав він.

Порошенко зазначив, що за час воєнного стану оборонні можливості ЗСУ та інших підрозділів сектору оборони отримали абсолютно інший вимір. Проведена величезна робота з передислокації, скорочення термінів бойового злагодження, доукомплектації за рахунок резервів першої черги, поставок озброєнння

"На жаль, не все вдалося. Не вдалося повернути додому 24 моряка воєнно-морських сил України. Але я хочу передати слова підтримки президента Верховного головнокомандувача, членів Ради національної безпеки і оборони і українського народу. Україна сьогодні з вами, хлопці", - сказав Порошенко.