![В обсерваторії на горі Піп Іван знайшли записку, яку 40 років тому залишили четверо туристів з Коломиї. ФОТО](https://dzerkalo.media/images/general/2017/04/09/20170409110319-6446.jpg)
Туризм
В обсерваторії на горі Піп Іван знайшли записку, яку 40 років тому залишили четверо туристів з Коломиї. ФОТО
9 Квітня 2017
Відвідувачі обсерваторії на горі Піп Іван знайшли заховану у стіні металеву коробку з запискою, яка датована 30 квітня 1977 року.
Як повідомляють на сторінці Карпати / Carpathians дослівний текст записки такий: "Група з Коломиї зробила траверс Вухатий Камінь – Піп іван. Погода гарна, сонце, тепло, сніг і добра видимість. Спуск по дорозі підйому. Галайда Малецький Іванюк Салістер З празником!!!"
Також люди, які знайшли записку, просять допомогти розшукати її авторів, адже 30 квітня буде 40 років, як четверо коломиян залишили цю записку на горі Піп Іван.