ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

В обласному центрі Прикарпаття відбулася загальноміська толока. ФОТОУ суботу в Івано-Франківську відбулася загальноміська толока, участь у якій взяли державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, жителі обласного центру.

Під час толоки упорядковано території парків та скверів, посаджено близько 3 тис. дерев та 2 тис. кущів, упорядковано понад 300 тис. м2 газонів та квітників, повідомляє прес-служба ОДА.

Ліквідовано 350 стихійних сміттєзвалищ та засмічень територій. Очищено від сміття близько 1400 тис. м2 берегів річок та інших водоймищ. Приведено у належний естетичний та санітарний стан 336,6 га прибудинкових територій, встановлювались нові та ремонтувались існуючі дитячі майданчики. Упорядковано 704 кладовища, 6 меморіальних комплексів, 95 братських могил та 278 місць почесних поховань.

Департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації проведено організаційні заходи для залучення працівників облдержадміністрації у заходах з прибирання територій.

Участь у заходах взяли понад 300 працівників облдержадміністрації. Працівниками було здійснено прибирання і ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на берегах річок Бистриця Солотвинська та Бистриця Надвірнянська, біля Німецького озера та інших територіях міста.Читайте також: Толока по-коломийськи: як небайдужі мешканці прибирали рідне місто.