ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В межах останнього обміну полоненими додому повернулися 5 військовослужбовців з Прикарпаття


У межах чергового обміну полоненими, який відбувся у суботу, 4 лютого, в Україну повернулися 5 військовослужбовців з Прикарпаття.
Зокрема, звільнений боєць Роман Бенько. Потрапив в полон в червні 2022 року в Луганській області.Повернувся додому військовослужбовець Владислав Богайчук. Востаннє виходив на зв'язок з рідними в кінці травня 2022 року. Вважався зниклим безвісти з 18 травня.Також серед звільнених солдат Василь Бойчук. В кінці грудня 2022 року зник безвісти під час бою з ворожими формуваннями рф в Бахмуті.Додому повернувся військовий Дмитро Остащук. Зник безвісти 1 грудня 2022 року під час ведення бойових дій в Донецькій області.Серед звільнених солдат Руслан Шаповалов. Боєць знаходився в полоні із середини квітня 2022 року.Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися 23 військових з Прикарпаття.Дякуємо нашим воїнам за службу на благо всього українського народу. Дякуємо за стійкість і міцність. Ви є форпостом нашої незалежності.

Вітаємо прикарпатських бійців вдома.

Унікальні кадри із завершального етапу обміну опублікував Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими: