ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Івано-Франківську - найбільше місць для розміщення агітації, а у Снятині їх немає взагалі, - ОПОРА

В Івано-Франківську визначили 97 місць для розміщення передвиборчої агітації. Відповідне розпорядження підписав мер міста Руслан Марцінків. А у Снятинській міськраді на запит ОПОРИ відповіли, що виконавчий комітет місць для передвиборчої агітації не відводив.


Відповідно до частини 3 статті 53 Виборчого кодексу, місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування не пізніш як у перший день виборчого процесу відповідних виборів відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.


ОПОРА  звернулися із запитами на отримання публічної інформації про відведення місць для розміщення передвиборної агітації до міських і селищних рад, які є центрами районів Івано-Франківської області за старим адміністративним устроєм.


Проаналізувавши відповіді на запити, представники ОПОРИ на Прикарпатті з’ясували, що  виконавчі комітети Богородчанської, Рожнятівської селищних громад, Бурштинської, Галицької, Долинської, Калуської, Коломийської, Надвірнянської, Рогатинської та Тлумацької міських рад  прийняли відповідні рішення про відведення місць для проведення передвиборної агітації. У Снятинській міській раді відповіли, що рішенням виконавчого комітету не відводили місця для розміщення передвиборної агітації«Звертаємо увагу потенційних кандидатів, що Виборчий кодекс забороняє розміщення передвиборних агітаційних матеріалів, політичної реклами та повідомлень про перебіг виборчого процесу на пам'ятках архітектури, а також в місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху. Також варто пам’ятати про правила благоустрою у своїх населених пунктах», - наголошує Богдан Морикіт, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Івано-Франківській області.


До теми: Місцеві вибори-2020: головні етапи і календар кампанії 


 Яким буде новий бюлетень під час місцевих виборів, як у ньому розібратися і хто його отримає?


Скільки грошової застави заплатять прикарпатці на місцевих виборах


 Серед керівництва 22 ТВК на Франківщині найбільше представників "Голосу", - ОПОРА


Оприлюднили склади Коломийських міської і районної територіальних виборчих комісій


Читайте також: 7 головних питань про місцеві вибори-2020: як проголосувати та кого обираємо


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.