ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

В Івано-Франківській ОДА відзначили спортсменів, які здобули нагороди на міжнародних змаганнях. ФОТО

 21 вересня в ОДА відзначили спортсменів – переможців чемпіонатів світу з пауерліфтингу, таеквон-до і спортивного орієнтування серед людей з порушенням слуху.
Додамо, що з 24 cерпня по 3 вересня в Румунії (Клуж-Напока) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок. Вихованці Івано-Франківської ДЮСШ № 2 обласної ради під керівництвом тренера Грицка Василя здобули високі нагороди. Так, Іванна Голіней стала чемпіонкою світу (присідання-185 кг, жим лежачи-105кг та тяга-157,5 кг), а Дмитро Голіней - здобув «бронзу» (присідання 372,5кг та тяга 325кг). Також нещодавно на чемпіонаті світу серед спортсменів з порушенням слуху зі спортивного орієнтування в Швеції вихованці Миколи Коченюка вибороли комплект нагород.
Зокрема, Володимир Федосеєнко здобув «золото» (естафета), «срібло» (біг на середню дистанцію) та «бронзу» (індивідуальний спринт). А Назар Левицький став чемпіоном у індивідуальному спринті, ще одне золото в мікс естафеті та третю нагороду, а саме бронзову медаль у бігу на довгу дистанцію. На чемпіонаті світу у місті Тампере (Фінляндія) проходив чемпіонат світу з таеквон-до. Це був найуспішніший виступ збірної України на чемпіонатах світу за всю історію її участі у змаганнях такого рівня.
Вихованці Івано-Франківської ДЮСШ №1 обласної ради під керівництвом тренерів Олега Солов’я та Катерини Соловей теж посіли високі сходинки п’єдесталу. Так, Артур Кузьмін став чемпіоном світу у ваговій категорії 87кг серед дорослих, Кіра Чекіс чемпіонка світу у ваговій категорії 61кг серед юніорок, Анна Сірокваша чемпіонка світу «формальні вправи» серед юніорок.
Керівниця області привітала спортсменів та їх тренерів із успішними виступами і підкреслила, що сила духу і волі наших спортсменів мотивує усіх нас на перемогу. "Своїми здобутками на спортивній арені ви надихаєте нас не опускати руки, а впевнено йти до нашої Перемоги", - підкреслила очільниця Прикарпаття.
Своєю чергою спортсмени поділилися враженнями від змагань і поділилися планами на майбутнє.