ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Уродженець Прикарпаття Василь Віконський очолить Нацполіцію Львівщини

Сьогодні, 4 вересня, Голова Національної поліції України Сергій Князєв представить особовому складу поліції Львівщини нового начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області.


Цю посаду займе 38-річний Василь Віконський, який очолював поліцію на Хмельниччині. До того Василь Віконський був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області, повідомляє пресслужба поліції Львівщини.


 Новопризначений керівник, свого часу рухався посадами на Прикарпатті при Миколі Семенишину, який тоді очолював УМВС Івано-Франківської області.


Василь Віконський служив у силовому блоці протягом 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення "Беркут". У спецпідрозділі "Беркут" працював на різних посадах - від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у "Беркуті".


Згодом очолив роту міліції особливого призначення.


З 31 грудня 2014 року Василь Віконський обіймав посаду заступника начальника УМВС з громадської безпеки. З листопада 2015 року - заступник начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.


За інформацією ЗМІ, під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія визнала, що Василь Віконський "підлягає звільненню" із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді.


Однак, через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції. На початку листопада минулого року суд виніс постанову, у якій скасував рішення Центральної атестаційної комісії. Таким чином, залишивши Віконського на займаній посаді.


Згодом неодноразово бував у відрядженнях у районі проведення АТО.


Згідно з декларацією за 2018 рік, Василь Віконський одружений, має доньку. У декларації вказана земельна ділянка на Франківщині, площею 1300 кв. м, житловий будинок в Олеші (Івано-Франківська обл). Йому належить частка квартири на 45.6 кв. м у Івано-Франківську. Крім того, у нього є право користування квартирою на 55,4 кв. м у Хмельницькому.


Дружині Віконського  належить земельна ділянка на 504 кв. м в Івано-Франківську та 9200 кв. м у Тисменицькому районі області, і на 1500 кв. м - у Богородчанському районі. Христина Віконська має домоволоіння у Івано-Франківську на 102,3 кв. м. 


Також дружина Віконського має автомобіль TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150 2016 року випуску, вартістю 1 млн 328 тис. 262 грн. У неї також є частка корпоративних прав на ТОВ "КАРАБІН", де вона вказана бенефіціаром.


На посаді очільника ГУ НП у Хмельницькій області Василь Віконський задекларував 397 тис. 476 грн зарплати і ще 153,2 тис. грн кредиту. Дружина своїх доходів не декларувала.