ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Уляна Супрун назвала неефективні ліки при ГРВІ, якими ми досі користуємося

"Колись, дізнавшись про ці методи лікування застуди або грипу, всі будуть здивовано посміхатися. Адже їхня ефективність анітрохи не підтверджена наукою", - написала на своїй сторінці у Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За словами Супрун, на жаль, сьогодні для лікування ГРВІ багато українців все ще обирають величезний спектр непотрібних препаратів. Коли насправді для цього доцільно застосовувати зовсім невелике розмаїття ліків.

Наприклад, при перших ознаках застуди, популярним є застосування інтерферонів. Це препарат, які мають дуже сильну дію та серйозні побічні ефекти. Вони призначаються при тяжких захворюваннях, як онкологія, коли лікар визначає, що користь від призначення цієї групи препаратів переважає ризики. Коштують вони зовсім недешево, а застосування проти застуди жодним чином не виправдано та може бути шкідливим для здоров’я.


"У випадку ГРВІ, справді кращий вибір — постільний режим, пиття чаю з малиною, здорова їжа і сон. І жарознижувальне, якщо температура вища за 38,5. Ви набагато успішніше допоможете собі одужати, якщо полегшите симптоми організму саме цими простими методами, ніж почнете бомбити його усілякими лікарськими комбінаціями, - вважає Супрун.

Читайте також: В Україні заборонили реалізацію та застосування препарату від застуди та грипу.