ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Українські військові знищили щонайменше шістьох російських генералів

Три тижні, які минули від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну довели всьому світу, що вміти добре марширувати у парадній формі аж ніяк не означає вміти воювати. “Елітні” російські дивізії стають “елітними” добривами для українського чорнозему. Гинуть і високопоставлені російські генерали, які, не маючи змоги продемонструвати хоч якусь перемогу, особисто беруться керувати бойовими діями безпосередньо на передку. Для того, щоб хоча б доповісти бункерному “фюреру”, що, принаймні, зробили все що могли, інформує СтратКом ЗСУ / AFU StratCom.

За три тижні широкомасштабної російської агресії українські воїни знищили більше десятка вищих командирів армії агресора, у тому числі не менше шести генералів (якщо рахувати з росгвардією):
генерал-майор Магомед Тушаєв – командир 141 моторизованого полку національної гвардії рф;
генерал-майор Віталій Герасимов – перший заступник командувача 41-ї армії Центрального військового округу росії;
генерал-майор Андрій Колесніков командувач 29-ю армією Східного військового округу;
генерал-майор Андрій Суховецький - заступник командуючого 41-ї армії Центрального військового округу.
П’ятим генералом, який також поїхав на “концерт Кобзона”, став Олег Мітяєв, командир 150-ї мотострілецької дивізії. Варто зазначити, що 150-та мотострілецька Ідрицько-Берлінська ордену Кутузова дивізія презентується в рф як спадкоємиця 150-ї стрілецької дивізії, яка була сформована у 1943 році і брала участь у штурмі Рейхстагу. Це її штурмовий прапор відкривав московські паради на 9 травня, як “головний символ перемоги у Великій Вітчизняній війні”. Проте, вже в перші десять днів вторгнення в Україну дивізія зазнала розгромної поразки під Маріуполем.
 Шостим рашистським генералом, якого ліквідували 18 березня, став генерал-лейтенант Андрій Мордвічев - командувач 8-ї гвардійської загальновійськової армії Південного військового округу рф.