ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

УЄФА вимагає прибрати "Героям слава" з української форми – ЗМІ

Союз європейських футбольних асоціацій зажадав від збірної України з футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис "Героям слава", пише Українська правда.


ДжерелоAFPРИА Новости з посиланням на пресслужбу УЄФА, ВВС News Україна, "Радіо Свобода"  


Дослівно AFP: "УЄФА вимагає, щоб Україна внесла зміни до форми EURO2020, щоб прибрати "політичне" гасло, яке викликало протести з боку Росії".


Коментар представника Української футбольної асоціації "Радіо Свобода": "Отримали лист на цю тему від УЄФА, і зараз наші юристи його вивчають, ведуть переписку з УЄФА. Немає в мене цього листа, він у юристів, тому не можу сказати (як сформульована вимога – ред.). Я думаю, (заява – ред.) буде ближче до кінця дня, коли буде результат переговорів".


Деталі: Цю інформацію ВВС News Україна також підтвердив співрозмовник у збірній.


Як повідомляють РИА Новости, в УЄФА дійшли висновку, що "конкретне поєднання цих двох гасел ("Слава Україні! – Героям слава!" – ред.) явно вважається політичним за своєю природою, що має історичне і мілітаристське значення".


Тому в УЄФА заявили, що "цей конкретний слоган на внутрішній стороні футболки має бути вилучений для використання в матчах змагань УЄФА".