ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Учні Коломийщини вчаться створювати власних роботів: як проходив ІІ етап "Перегонів роботів" від БФ "Покуття"

У Коломиї цими вихідними відбувся другий етап  “Перегонів роботів” – змагання з робототехніки між студентами та учнями 7-11 класів шкіл Коломийщини.

Організовують змагання БФ “Покуття” та Коломийський політехнічний коледж, на базі котрого й проходять змагання.

Ініціював перегони коломиянин, засновник фонду Андрій Іванчук.

Головний приз змагань – комп’ютерні класи, які учні зможуть виграти для своїх шкіл.

Другий етап - це хакатон з програмування роботів, а 22 вересня пройдуть фінальні “Перегони роботів”.

Участь у навчальному хакатоні взяло близько 70 учнів з міста та району.

Студенти і викладачі коледжу пояснювали, як програмувати робота. Після отриманих знань діти вже самі зможуть створювати свого робота.

- За ці два дні ми дали основні знання, що будуть необхідні дітям для виконання проекту. Ми вчимо їх працювати з командою. На практичних заняттях учні для себе почерпнуть основні знання, щоб вони могли реалізувати робота, - розповів викладач політехнічного коледжу Іван Бурденюк.

Після завершення другого етапу дитина вже володітиме навиками,  вмітиме виконувати поставлені задачі методами програмування, що допоможе виготовити побутового робота.

Останній - третій етап - відбудеться у вересні. На завершальному етапі учні повинні вміти запрограмувати робота, котрий їздитиме по чорній лінії та виконуватиме елементарні дії. В перспективі їх досконалять.

Автор найшвидшої машинки буде нагороджений цінним призом. Також кращі зможуть виграти комп'ютерні класи для своїх шкіл.

- Я прийшов вам подякувати, бо ви - великі молодці, що приймаєте участь в олімпіаді. Я вам ще додав конкурентів з Городенки. Ми почали комп'ютеризацію шкіл Городенківщини і конкурентів вам додасться. Це підвищить дух змагань. Через 5-10 років ви згадаєте, які гарні лекції були та наскільки важливі ці знання для вас стануть в майбутньому. Не шкодуйте часу та сил, вчіться - і восени фонд нагородить переможців, - розповів засновник фонду Андрій Іванчук.

Читайте також: Як проходив І етап "Перегонів роботів". ВІДЕО