ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Учителі зможуть вільно обирати заклад, де вони будуть підвищувати свою кваліфікацію

В Україні триває робота з розробки проекту, що надає право педагогічним та науково-педагогічні працівникам підвищувати кваліфікацію у інших суб’єктах освітньої діяльності - фізичних та юридичних осіб.

Про це йдеться у повідомленні Інституту модернізації змісту освіти, пише Дзеркало медіа.

В інституті зазначають, що місцеві органи самоврядування як розпорядники освітньої субвенції, матимуть можливість спрямувати кошти на перепідготовку вчителів.

"До підвищення кваліфікації буде залучено найкращих спеціалістів. Адже педагоги мають отримувати сучасні знання і навички, а ще вільно вибирати заклад, де вони будуть підвищувати свою кваліфікацію.

Саме тому не менш важливим є питання переліку громадських організацій та установ, які мають відповідних фахівців і матеріально-технічне забезпечення для підвищення кваліфікації вчителів, аби отримувати за цю відповідальну роботу фінансування від держави", - повідомляють в Інституті модернізації змісту освіти.

Наразі триває робота з розробки критеріїв і вимог, що висуватимуться до установ та організацій, а також складається їх перелік.

Проект постанови КМУ, яка передбачатиме реалізацію статті 59 закону "Про освіту" та механізм її впровадження, буде оприлюднено для громадського обговорення на сайті Міністерства освіти і науки.