ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У травні коломияни можуть подавати проекти на громадський бюджет-2020

Від 1 до 31 травня коломияни зможуть подавати свої проекти на громадський бюджет-2020.

Про це інформують на сайті Коломийської міської ради, пише Дзеркало медіа.

Громадський бюджет-2020 розрахований і на приєднані сільські територіальні громади.

Громада Коломиї збільшилася за рахунок 6 населених пунктів, які приєдналися. Тож тепер і жителі сіл братимуть участь у тому, як і де бюджетні кошти можна використати на поліпшення життя. Для них, на відміну від коломиян, це новий досвід. І працівники відділу економіки, інвестиційної політики та енергозбереження будуть зустрічатися із людьми й розповідати про таку ініціативу на громадських радах.

А сьогодні в кабінеті першого заступника міського голови Володимира Григорука збиралася координаційна рада громадського бюджету. Обговорювали зміни до положення та умови подання проектів від жителів приєднаних сіл.

Ось основні зміни:
Серед проектів, поданих приєднаними сільськими територіальними громадами, буде обрано проекти, які набрали найбільшу кількість голосів і загальна сума яких не перевищує 400,00 тис. грн, (за умови подачі не менше двох проектів від сільських територіальних громад).
У заявку - анкету також додадуть пункт:
Я (автор проекту) __________, ознайомлений з тим, що у розрахунку орієнтовної вартості проекту мають бути закладені ризики здорожчання товарів, робіт чи послуг, необхідних для реалізації проекту__________(підпис).