ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У шкільному курсі залишать кількох російських авторів

Твори письменників, які писали російською мовою, але творчість яких була тісно пов’язана з Україною, будуть залишені у шкільній програмі зарубіжної літератури.


Про це в ефірі телемарафону сказав керівник Управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, пише Освіта. юа.


«Якщо говорити концептуально, прийнято рішення, що письменники, які писали російською мовою, але творчість яких була тісно пов’язана з Україною, тобто, або вони народилися в Україні, або довгий час жили в Україні, або відображали в своїх творах українську тематику, їх творчість буде залишатися в навчальних програмах», – зазначив Кононенко.

За його словами, у програмі залишаться твори Гоголя, Булгакова, Короленка, Кузнецова, а також Ільфа та Петрова.


«Це, наприклад, Микола Гоголь, це фактично наш український письменник, який дуже багато зробив для української культури. Або Володимир Короленко, так само буде вивчатися твір Михайла Булгакова «Собаче серце». В програмі залишиться вивчення твору Анатолія Кузнецова «Бабин Яр», тому що це знаковий твір, документальний, який пов’язаний тісно з трагічною подією яка була на території України. Такий твір як «12 стільців» Ільфа та Петрова, він також вивчатиметься в шкільній програмі», – сказав чиновник.