ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У річку Прут випустили понад 7 тис. екземплярів лосося. ФОТО

У річку Прут випустили понад 7 тис. екземплярів  лосося дунайського.

10 вересня  відбулось зарибнення річок Івано-Франківської та Чернівецької областей молоддю лосося дунайського. Загальні обсяги вселення риб склали понад 13 тис. екз. мальків цінного ендеміка Карпат, зокрема в р. Прут на Івано-Франківщині випустили понад 7 тис. штук, повідомляє Івано-Франківський рибпатруль.

Зарибок вирощено за державні кошти в Державній установі «Рибоводний форелевий завод «Лопушно» (Чернівецька обл.). Середня вага одного екземпляра становила 5,2 г.

Контроль за проведенням робіт із зариблення здійснювала спеціальна комісія, утворена Держрибагентством. До складу комісії увійшли представники Чернівецького та Івано-Франківського рибоохоронних патрулів. На заході були присутні представники ГО «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля», місцевих адміністрацій, рибалки та громадські активісти Прикарпаття і Буковини.

Вселення зарибку здійснювалось в багатьох місцях річок, що зумовлювало рівномірне поширення молоді лосося дунайського в природних водотоках, краще забезпечення кормовими ресурсами та підвищувало шанси на виживання цього цінного виду риби.

Івано-Франківський рибоохоронний патруль закликає громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення.

Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» рибпатруля (097) 392-72-80.