ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У рамках Всеукраїнської конференції до Коломиї завітали директори обласних бібліотек з цілої України. ФОТО


У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції до Коломиї завітали директори обласних бібліотек з усієї країни.На базі оновленої Коломийської дитячої бібліотеки відбулися дискусійні панелі на тему: "Бібліотека +сім'я - партнерство заради майбутнього", повідомляють на сторінці Коломия культурна.
Генеральна директорка Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко зазначила, що метою візиту є подивитися, чи зберігаються дитячі бібліотеки на Івано-Франківщині.
- Дітки Франківщини бібліотечним обслуговуванням забезпечені і наша мережа дитячих бібліотек збережена.Завітали до Коломиї, щоб ділитися досвідом і вдосконалювати систему бібліотек по всій Україні.
"Коломийська бібліотека усіх вразила, вона просто суперова. Треба, щоб уся Україна побачила і потішилася за це досягнення". - каже Ірина Тацакович, директорка Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей.Богдан Гаврилишин часто любив повторювати: «Мрійте буйно!», саме цю фразу любить повторювати новий начальник Управління культури Станіслав Баланович.


Ситуація з бібілотекою здавалася мрією, але сьогодні вона вже є реальністю.Станіслав Баланович переконаний, що саме таким шляхом можна досягти якісних змін і створювати нові сенси - нові якісні культурні продукти.
"Дякуємо усьому колективу Коломийської дитячої бібліотеки та завідувачці Надії Дідик", - йдеться у дописі.