ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Німеччині відбудеться прем’єра двох українських імерсивних виставок

16 лютого, до другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, Український Вільний Університет у Мюнхені, Посольство Канади в Німеччині та Посольство України в Німеччині проведуть показ мультимедійних виставок «Україна: земля хоробрих» та «Імерсивний Світ Тараса Шевченка» для делегатів Мюнхенської Безпекової Конференції.  

Імерсивна виставка «Україна: земля хоробрих» дасть можливість глядачу відчути жахіття війни в Україні та реальність боротьби українського народу. Делегати Мюнхенської конференції завдяки імерсивній виставці зможуть побачити відео, фото та інтерв’ю із захисниками та захисницями Батьківщини. На виставці представлені кадри, зняті на передовій журналістами та фотографами, такими як Сергій Лойко та Дмитро Козацький, а також матеріали провідних українських телеканалів.

24 лютого 2022 року під час обстрілів Києва працівники, Національного музею Тараса Шевченка сховали цінні твори Тараса Шевченка в ті самі контейнери, які використовували для евакуації його картин від нацистів у 1941 році. Завдяки виставці «Імерсивний Світ Тараса Шевченка» глядачі матимуть нагоду відчути шедеври Тараса Шевченка, які перебувають під загрозою знищення від військової агресії. Сьогодні «Імерсивний Світ Тараса Шевченка» є єдиною виставкою у світі, де можна побачити твори генія Шевченка у емоційній інтерпретації.

Серія виставок була створена завдяки канадсько-українському партнерству продюсерів з України Наталі Делієвої та з Канади Валерія Костюка, Національного музею Тараса Шевченка, творчої складової фірми RockNLight Multimedia Таїсії Поди та музичного оформлення композитора Тимура Полянського. Розроблено за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міжнародного фонду «Відродження», Українського фестивалю в Торонто, Української телевізійної мережі «КОНТАКТ», Вовк Фундації та «Агросем». Партнери заходу в Німеччині: Посольство Канади в Німеччині, Ukrainische Freie Universität та Lighthouse Immersive.