Майстер вивчав традиції та особливості народного мистецтва: вишиття та ткацтва, якими володів досконало. Цей досвід він передавав багатьом своїм учням, серед яких була і Катерина Романенчук.
Катерина Романенчук є відомою майстринею у галузі народного традиційного мистецтва, декоративного ткацтва, вишиття, бісероплетіння. Вона членкиня регіональної Спілки майстрів народного мистецтва «Журавка» та Союзу українок.
З відкриттям виставки майстриню вітали отець Василь, парох церкви Перенесення мощей св. Миколая села Корнича, генеральна директорка Музею Ярослава Ткачук, заступниця начальника управління культури Мар’яна Кодіна, Ганна Вінтоняк - заслужена художниця України, член Національної спілки художників України, Роман Федуник, староста села Корнича,
директорка Коломийської публічної бібліотеки Наталя Тарновецька, які
також подякували Катерині Романенчук за збереження та розвиток традиційної культури Покуття та багаторічну співпрацю з Музеєм.
З музичним подарунком виступили вокальний жіночий ансамбль «Корничанка» під керівництвом Мирослава Губчука та чоловічий вокальний ансамбль «Корнів», керівник Петро Коренюк.
На завершення слово мала ювілярка, яка зворушено з подякою звернулася до присутніх.
Модерувала подію Ірина Федів, заступниця директора з наукової роботи.
В залі представлено близько ста творів Катерини Романенчук та Івана Антонюка.
Виставка триватиме впродовж місяця.
Наталя ГРИЦАК
Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття
Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.