ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У мережі набирає популярності нова небезпечна гра для підлітків

У мережі серед підлітків і дітей набирає популярності нова небезпечна інтерактивна гра МОМО, яка може стати аналогом смертельної гри "Синій кит".

Вона поширюється за допомогою месенджера WhatsАpp, пише OBOZREVATEL з посиланням на The Mirror.

Спочатку в контактах з'являється новий користувач - анонімний куратор, підписаний як MOMO. Він надсилає підліткам страшні картинки, фотографії із зображенням сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо ж людина відмовляється це робити, їй починають погрожувати.

Про небезпеку гри вже заявила влада Мексики. Так, співробітники відділу боротьби з кіберзлочинністю мексиканського штату Табаско відзначили, що серед користувачів, які спілкуються з МОМО, підвищений ризик самогубства.

"Ця проблема серед молоді та неповнолітніх полягає в тому, що злочинці можуть використовувати гру для крадіжки особистої інформації, підбурювання до самогубства або насильства, знущання, вимагання та виникнення фізичних і психологічних розладів, таких як неспокій, депресія і безсоння", - розповіли у відділі.

Крім того, МОМО звинувачують у самогубстві 12-річної дівчинки в Аргентині. Поліція повідомила, що за кілька хвилин до суїциду вона записала себе на відео, тому слідчі припускають, що хтось підштовхнув її до цього.

Відзначимо, зображення, яке стоїть на аватарці MOMO, - це фото скульптури, створеної компанією Link Factory. Це робота японського художника Мідорі Хаясі, який ніяк не пов'язаний із грою MOMO. Вперше його скульптуру виставили в галереї жахів Vanilla Gallery в 2016 році.