2 грудня до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у селі Горішнє Залуччя Снятинської ТГ Коломийського району трактор під час руху по дамбі допустив з’їзд у річку Черемош, в кабіні перебувало двоє людей, які через сильну течію самостійно вибратися з трактора не змогли.
До місця події було направлено рятувальників гірського пошуково-рятувального відділення міста Косів, які за допомогою катамарана дісталися до постраждалих та переправили на берег, де їх оглянули медичні працівники.
![](../../../../images/general/2023/12/02/20231202163422-1036.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/02/20231202163408-9920.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/02/20231202163355-2024.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/02/20231202163341-1033.jpg)
![](../../../../images/general/2023/12/02/20231202163327-3176.jpg)