У музичній школі №1 імені Анатолія Кос-Анатольського проведено благоустрій та оновлено систему опалення. Тепер на подвір'ї чисто та охайно, а у класах тепло.
"Це оновлення вже давно було на часі. Прилегла територія перебувала в неналежному стані, а через стару та зношену систему опалення в деяких кабінетах взагалі не було тепла. Але наголос на слові «було», бо зараз і те, і інше відремонтоване.
Окремо хочу відзначити працівників музичної школи, адже багато роботи вони зробили своїми руками. Комфорт навчання – це завжди бажання до навчання. Тепер діти отримуватимуть в школі задоволення і від процесу, і від умов", - написав у фейсбуці міський голова Богдан Станіславський.
![](../../../../images/general/2023/03/28/20230328165318-9955.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/28/20230328165257-7929.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/28/20230328165240-1111.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/28/20230328165223-3564.jpg)
![](../../../../images/general/2023/03/28/20230328165202-8676.jpg)
.