ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї воїни-добровольці висадили в міському парку 60 дубів. ФОТО

Вчора, на День добровольця, за ініціативи небайдужих бійців-добровольців та підтримки місцевих жителів вдалось придбати та висадити 60 саджанців червонолистого дуба в парку ім. Т. Шевченка в Коломиї.

Про це повідомив коломиянин Андрій Балацький, пише Дзеркало медіа.

Він розповів, що 20 дубів вдалося придбати за скляну тару, яку він збирає і здає на вторинну переробку. Каже, таку акцію до Дня добровольця придумали із коломиянином та бійцем Правого сектора Віталієм Романюком.  Він придбав ще 20 саджанців. А потім  долучилися і жителі масиву, що біля парку – придбали решту молодих дубів.
Аби придбати 20 саджанців, Андрій Балацький здав 1200 пляшок з-під пива – отримав 400 грн.


“День добровольця кожен святкує по різному. Хтось ходою, хтось концертами, а хтось і фізичною працею, – пояснює Андрій Балацький. – Існує добра традиція висаджувати дерева в пам’ять про героїчні події історії та людей, які її творили. Оскільки саме дуб вважався прадеревом у слов’ян, ми обрали саджанці червонолистих дубів. А ще дерево є своєрідним переплетенням трьох вимірів: коріння – минуле, про яке з шаною будемо згадувати, стовбур- теперішнє, яке можемо позитивно змінювати, і гілля (крона) – майбутнє, яке ми творимо сьогодні. Давайте робити це свідомо!"