ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У Коломиї відбувся мітинг-реквієм до 80-ої річниці незалежності Карпатської України. ФОТО

15 березня  на цвинтарі “Монастирок” відбувся мітинг-реквієм з нагоди 80-ої річниці від дня проголошення незалежності Карпатської України. 

Панахиду очолили правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) та   єпископ Коломийський і Косівський Юліан Гатала спільно з духовенством, повідомляє прес-служба Коломийської єпархії УГКЦ.

Звертаючись до присутніх, кир Василій сказав: “Головною метою нинішньої пам’яті, 80-річчя Карпатської України, є звернути увагу українців і всіх людей доброї волі, як боролось Закарпаття за Соборну Україну. Українці Закарпаття своєю боротьбою завоювали пошану й повагу і стали безсмертними оборонцями нашого краю та поширення козацького духу свободи. Нині знову українці на Закарпатті наповняються великою любов’ю до України та її героїв. Послухати розповіді про події на Сході України, про героїзм українських бійців і пісню “Як боролось Закарпаття”, – це все відіграє велику роль у процесі формування молодих хлопців і дівчат. Майбутнє твориться вже сьогодні, а патріотичне виховання в цьому відіграє чи не найважливішу роль".

Фото: Коломийська єпархія УГКЦ і Управління культури міської ради.

Читайте також:У Коломиї тривають активні роботи з реконструкції Благовіщенської церкви